Duben 2015

Mé podivné chování

15. dubna 2015 v 18:47 | Lizzie |  Mé myšlenky
Řeknu vám, že jsem asi nikdy nezažila tak obrovsky měnící se duševní rozpoložení jako právě v současné době. Prostě čtvrťák dává zabrat.
Občas Často se teď u mě objevuje zvláštní chování, které bych u sebe vůbec nečekala.

1) Víte, já normálně nezpívám na ulici. A když už ano, tak aspoň, když proti mně nejdou lidi. Se spolužákama jsme ale teď tak mimo, že by nám snad nevadilo zpívat před celým městem. Zrovna včera jsme cestou ze školy zpívali "Cestu" a dokonce jeden starší pán začal zpívat s námi. Dobrý, co?

2) Nikdy jsem nebyla divadelní typ. Hrát divadlo byla pro mě noční můra. Když ale odejde většina spolužáků po škole domů a ve třídě zůstanou jen mí nejbližší, postavím se na učitelskou židli a začnu s kamarádkou hrát balkonovou scénu z Romea a Julie. Jak jinak si taky zkrátit čekání na autobus, že?

http://www.tigerscursebook.com/images/3948384-silhouette-of-romeo-and-juliet-balcony-scene.jpg

3) Stalo se vám někdy, že byste se z ničeho nic na veřejnosti rozbrečeli? Jo. Tak to se mi stalo. Jely jsme s kamarádkou tradičně autobusem do školy, když najednou začali v rádiu hrát jednu smutnou písničku. Uvědomily jsme si, že už spolu budeme jezdit asi jen posledních 14 dní do školy. Po 4 letech prokecaných v autobuse. Jo, prostě jsme začaly bulet, jako bychom se už neměly nikdy vidět. Citlivky.

4) Když vám dá spolužák na hlavu klobouk s barvou muchomůrky, je to sranda. Ale napadlo by vás, že si ho zapomenu sundat?

Tak takhle se poslední dobou chovám. A musím se přiznat, že to není zdaleka všechno. Asi se snažíme zmírnit to strašné napětí... Jinak to nevidím.

Měli jste někdy takové období? :D