Gilmorova děvčata

17. ledna 2013 v 22:10 | Lizzie |  Mé myšlenky
Jsem na sebe pyšná. Myslela jsem, že budu brečet, až uvidím poslední díl Gilmorek, stejně jako na konci Přátel nebo Chůvy k pohledání, ale nebrečela jsem :) Možná si říkáte, proč bych vůbec měla brečet, když je to jen seriál. Ale když si uvědomíte, že jste viděli každý díl, každý týden od srpna až do teď, je to snad pochopitelné, že vám hrdinové přirostou k srdci.
Pamatuju si, jak jsme se ségrou o prázdinách byly do Gilmorek úplně zblázněný. Pořád jsme si stahovali další díly a děsily se toho, kdy přijde poslední (nebo alespoň já :)) Když bylo třeba venku hnusně, koukali jsme se ráno na díl, před obědem, při obědě, po obědě, odpoledne, a večer asi na 4 díly :)
Díky Gilmorkám jsem si uvědomila, že mezi matkou a dcerou může být krásný vztah (né, že bych se svou mamkou měla nějakej špatnej :)), uvědomila jsem si, že by bylo skvělé bydlet v menším městě, uvědomila jsem si spoustu věcí...
Nejradši jsem měla asi Lorelai... Od té doby, je Lauren Graham má nejoblíbenější herečka. Nejvíce mě potěšilo, že když jsem viděla s ní nějaké interview a byla to úplná Lorelai- úplně stejně trhlá :)

Děkuji Lorelai a Rory :)

http://wereadtoknow.files.wordpress.com/2011/08/gilmore-girls.jpg
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama