Pokračování- Noční tvor

15. prosince 2012 v 15:54 | Lizzie |  Témata týdne
Už jsem sice napsala příběh na téma týdne "Noční tvor" a byl tam jeden zájem o pokračování, takže jsem něco sepsala... Zde je začátek: ZDE
Když se ráno Eddie probudil, cítil se zvláštně. Měl pocit, jakoby se v noci něco stalo. Byl to snad jen sen? Několik minut jen tak ležel a přemýšlel. Avšak po chvíli si vzpomněl na krásnou zářící dívku, která je vidět jen ve tmě. Postupně se mu začaly vybavovat všechny události. Jenže, odkud zná tu dívku? Byla snad jen v jeho snu? "Nemohla být," přesvědčoval se. Hledal nějaký důkaz, že se mu to jen nezdálo, ale nenašel ho. Byla jen jedna možnost, jak to zjistit. Jen musí počkat, než padne tma.
----------------------------------------------------------------------------------------
Eddie se dlouhou dobu potuloval po lese. Šel na místo, kde si myslel, že potkal dívku. Ale začal pochybovat o tom, že tu kdy někoho potkal. Začal věřit tomu, že to byl jen sen. Skoro se už chystal odejít, avšak najednou spatřil v dálce světlo. Naskočila mu husí kůže a nehybně sledoval přibližující se světlo. Za chvíli už před ním stála dívka, na kterou čekal. Zarazila se a dívala se na Eddieho, jako by nemohla uvěřit, že tu stojí. "Ty?" divila se.
"Musel jsem tě najít," vysvětlil a chtěl mluvit dál, ale dívka ho přerušila. "Jakto, že si nezapomněl? Měl si zapomenout! Jakto, že kouzlo nefungovalo?!" ptala se dívka sama sebe.

Teď nevím, jak by to mohlo skončit zajímavě :D Bylo by to asi ještě na dlouho :D Takže si konec domyslete. A nebo ho tu třeba někdy dopíšu :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama